Cildiniyenile.com 2013 yılından itibaren kişisel bakım alanında farklılık oluşturan Dünya'da farklı örnekleri olan ürün ve markaların Türk tüketicisi ile buluşması için çaba sarf etmektedir.

 

Dermaroller adıyla bilinen tambur üzerinde konumlandırılmış hijyenik ortamda üretilmiş iğneli tambur sistemlerini manuel ve motorlu versiyonlarının satışını gerçekleştirmektedir.

 

2013 yılından günümüze binlerce müşteriye ulaştırılan ürünler ile; kişisel bakım ihtiyaçlarını güven içerisinde karşılayan müşterilerimiz bizleri üst seviyelere taşımışlardır.

 

Müşterinin güvenini kazanmak ve kaybetmemek adına her türlü soru ve soruna çözüm üreten cildiniyenile.com, bu sayede halkın güvenini sağlamıştır.

 

2015 yılı itibariyle cildiniyenile.com üzerinde de eticaret faaliyetlerini kendi internet sitesi üzerinde devam ettirmektedir.

 

VIZYONUMUZ

Türkiye genelinde dagitimini üstlendigimiz markalari, pazarlama usülleri ile ilgili üreticilerinden edindigimiz bilgiler ile Türkiye pazarinin karakteristik özelliklerini harmanlayarak en iyi yerlerde konumlandirmaktir.

MISYONUMUZ

Tüketiciye hayatini kolaylastiracak tüm yenilikleri içeren en çagdas ve kaliteli kisisel bakim ürünlerini sunmak ve dogru hizmeti vermektir.